Dina Meyer

7,0
3 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dina Meyer

ZAJEBISTA LASKA

użytkownik usunięty

Bardzo mi się podoba. Zwłaszcza "ciekawie" wypadła w scenach pod prysznicem w Żołnieżach kosmosu.Ma w sobie to COŚ...!

masz racje chlopie,ma to cos!laska jakich malo!!!tez przy niej wymiekam!(a widziales Kari Wuhrer?;)

MAKARON

Wywalona laseczka chociaż już nie młoda ale .....cmok. Cudeńko nawet jako wiejska dziewczyna w Ostatnim Smoku była bardzo sexy. :D

Aragorn

Ma cudną buźkę, ale nie zgadzam się co do oceny sceny w Żołnierzach kosmosu - cycuszki ma słabiuuutkie - malutkie i klapnięte.

Max66

może i malutkie ale wygladaja na prawdziwe a nie poprawiane
a tak wogóle stara dupa ale zajebista laska

apok97

Oczywiście, że jest zajebiaszczą laską i ma naturalne cycuszki - chodziło mi o to, że mam na co dzień styczność też ze 100% -owo naturalnymi cycusiami (też w takim wieku), ale za to pełniejszymi ;-)

Max66

no to witaj w klubie mających styczność z naturalnymi cycochami :-)))

użytkownik usunięty
apok97

perdolyce, jej cycki wyglądały jak cytryny wrzucone do foliowych worków ... okropne. mimo , że twarzyczkę ma fajną i oryginalna.

Tylko po chooy używasz liczy mnogiej? Zacznij czytać ze zrozumieniem. Czy uważasz, że zdanie "...nie zgadzam się co do oceny sceny w Żołnierzach kosmosu - cycuszki ma słabiuuutkie - malutkie i klapnięte." oznacza pochwałę jej cycków? Ja podziwiam tylko jej buźkę, a co do cycuszków, to faktycznie są jak cytrynki... tyle, że wyciśnięte.

użytkownik usunięty
Max66

pisałem do tych którzy się zachwycają. nie ma czym.

Jest czym się zachwycać nie zawsze duże, wymioniaste, obwisłe i przekrwione musi być piękne.

tomucho77

Ja jednak, tom, w życiu i na ekranie preferuję konkretne, wydatne buforki ;-) Jeśli już mają wisieć, jak u Diny, to niech mają konkretny ciężar - mam duże dłonie i lubię mieć czym je wypełnić. Ale nie zmienia to faktu, że DM jest piękna ;-)

Max66

A ja tam Maxsiu lubię każdy rodzaj piersi :)

Max66

ja mam jak max:P jak to czasami powiadam "Bo dobry (duzy jak dla mnie;P) cyc jest najwazniejszy"

pozdro panowie:)

Max66

Drogi Maxsiu cudowny wpis :) jestem tego samego zdania Ona jest cudowną kobietą.

tomucho77

Też ją bardzo lubię i uważam , że ma tego "cosia" .
Ten "coś" sprawia , że takie babki pamięta się latami , a te rasowe pięknotki zapominamy po tygodniu.

MAKARON

Ja przy niej nie wymiękam. Raczej "twardnieję" :D

Jest coś w tym faktycznie nawet w "Dead in Tombstone" u boku D.Trejo zapamiętałem jej oczy a sceny pod prysznicem w "żołnierzach kosmosu"nie pamiętam ale chyba se odświeże w "Piła lll' To chyba ją mrozili może dlatego jej piersi oklapły heh żec niektórzy wolą małe piersi (takie do rączki)byle proporcjonalne ale serio to za 20lat wszyscy zapamiętają jej twarz i rysy.

nie wiem czy owa scena to nie jedyna okazja aby jej cycuszki zobaczyć.

wlodek76

... piękniutkie cycuszki :)

Twarz ladna, ale cycki (w Zolnierzach Kosmosu)... coz...

per333

Małe też jest piękne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones