PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1337}

Detoks

D-Tox
6,0 11 031
ocen
6,0 10 1 11031
Detoks
powrót do forum filmu Detoks

Genialny

ocenił(a) film na 9

Jestem wielkim fanem filmów akcji, a ten jest jednym z najlepszych jakie widziałem. Dla takich filmów strasznie lubię naciągać ocenę, więc daję 10 bez gadania. Świetny klimat, w dodatku napięcie, które rośnie aż do samego końca! Takich filmów chciałbym widzieć więcej :D

ocenił(a) film na 9
Mruck

zgadzam się,ze ma klimat i napięcie,dodatkowo gwiazdorska obsada i mamy bardzo dobry film

ocenił(a) film na 7
CelineMarie

Tyle, że te gwiazdy niewiele się popisały. Ale ogólnie film fajny, oglądał dwa razy, drugi raz 11 lat po premierze i powiem szczerze, że nawet się nie zestarzał i jednak trochę trzyma klimat thrillera ... Pewne 7/10

ocenił(a) film na 7
Mruck

Film rzeczywiście bardzo dobry.. Bardzo mocny początek, później już trochę gorzej, noi niestety nwm dlaczego ale od momentu gdy akcja przenosi się do tego zakładu i poznajemy bohaterów wiedziałem że to Slater jest psycholem... Mocne 7!

Mruck

Jeżeli ten film akcji zasługuje na ocenę 10 (słownie na filmwebie - Arcydzieło) to chyba za mało filmów akcji oglądałeś. Prawie połowa filmu jest wręcz nudna, ale każdy ocenia według własnego mniemania - według mnie nie zasługuje na najwyższą ocenę :)

ocenił(a) film na 9
ptopmark

Ja te oceny zawsze zawyżam, generalnie przez sentyment. Dla filmów akcji moja ocena zwykle jest o 1-2 gwiazdki wyższa niż powinna :) Mam świadomość, że nie jest to arcydzieło, ale oceny nie zmienię :) Przez sentyment.

Mruck

Kurde, ocena ma odzwierciedlać to jak ty oceniasz film, a nie zawyżać/zaniżać istniejącą. Czy to tak trudno pojąć? Ludzie teraz nie głosują zgodnie ze swoimi odczuciami tylko chcą poprawiać średnią co jest paranoją. Film ma 5, ktoś go ocenia na 7 i uważa że ta jego ocena jest lepsza od obecnej średniej, więc zamiast 7 daje 10 żeby choć trochę średnią zbliżyć do jego własnej indywidualnej oceny. Przecież to jakaś paranoja i straszna dziecinada

Mruck

Dla mnie tez 10/10. Trzymający w napięciu, ze świetną fabułą, obsadą, grą aktroska ( zwłaszcza Stallona - uwielbiam go, w każdym filmie, w którym gra dodaje fajnego smaczku i swojej genialnej osobowości ) i klimatem thriller !!! Zasłużone 10/10 !!! Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones