PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1337}

Detoks

D-Tox
6,0 11 028
ocen
6,0 10 1 11028
Detoks
powrót do forum filmu Detoks

Dobry film

ocenił(a) film na 8

Widzialem na dzis na TVP 1 i powiem ze jestem pod wrazeniem dobry film daje 8 trzymal w napieciu i byl tajemniczy cecha dobrego thrillera dobra gra aktorska ogolnie polecam raz zobaczyc ten film bo naprawde warto

ocenił(a) film na 6
polska9999

zgadzam się z tobą w 100% świetny thriller :D

ocenił(a) film na 7
Mateusz5438

Ja widziałem teraz, wczoraj w nocy zasnąłem :D Fajny film, ale po namyślę daje 7 bo było trochę niedopowiedzeń jak dla mnie

ocenił(a) film na 6
PPWojtek

Ja też zasnąłem po tym gdy okazało się kto jest mordercą .. jakieś może z 20 minut przed końcem filmu, ale niech zgadnę, Stallone się z nim rozprawił po krwawej walce i wszyscy ci którzy nie zostali zabici i powieszeni żyli długo i szczęśliwie .. jeśli się mylę to będę wdzięczny jeśli ktoś będzie tak dobry i mnie poprawi ..

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

hehe, normalnie jakbyś oglądał do końca

ocenił(a) film na 8
PPWojtek

Jednak sceny w zimie gdziesz na zadupiu wsród snieżycy dają filmowi że ogląda się w napięciu Film jest prosty fabule nie wydziwia miałbyc typowy dreszczowiec który stopniowo miał budowac napięcie i sądze że film się sprawdził 8/10

SzymonS1

a kto był tym mordercą? bo nagrywałem i coś się wyłączyło :)

ocenił(a) film na 6
qba_26

Bodajże Christopher Fulford, ale byłem już mocno śpiący więc mogłem coś pomylić ..

ocenił(a) film na 7
polska9999

Wczoraj lecial w tv ale zbyt śpiący nie dałem rady i teraz ściągam. Ten klimat zimowego odludzia mi sięspodobał, zobacze czy po obejrzeniu nadal będzie tak dobrze.

polska9999

Dla mnie 10/10. Ale co kto lubi ... :) Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones