PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698151}

Androidcop

Android Cop
3,8 807
ocen
3,8 10 1 807
Androidcop
powrót do forum filmu Androidcop

zatem wiecie czego mniej więcej możecie się spodziewać. Film jest oczywiście żałosny w każdym elemencie rzemiosła. Aż 2/10 za próby, podkreślam - próby, ciekawego ukazania przyszłości. Ogólnie - niemal tragikomicznie.

manuka

czyli nie ma sensu do tego podchodzić? to jest wersja "z dupy" robo copa???

ocenił(a) film na 2
Sylar_Heroes

tak;-)

ocenił(a) film na 4
manuka

biedny robocop plus almost human :)

Wiadomo produkcja LOW, ale broń palna straszna :)

manuka

Ja się skuszę lubię nabijać się z takich "filmuf"

manuka

Ale że Michael Jai White wystąpił w filmie Asylum? I pewnie nie dostał porządnej sceny walki wręcz?

użytkownik usunięty
Roy_v_beck

Dokładnie nie grywa on może w Hitach ale Alysium :(... Może dużo płacą gdy w roli głównej gra znana osoba bo reszta aktorów za 5 dolców pewnie gra by w ogóle się pokazać na ekranie... jeszcze bardziej dziwi mnie jednak występ "Charles S. Dutton"... Aktor co prawda kinowy i telewizyjny ale coś takiego hmmm... Niestety Ostatnio zaczynają pojawiać się bardziej znani aktorzy gdyż oglądalność filmów ze stajni Sci-Fi się powiększa... "Sharknado" tak spodobał się widowni w USA że film puszczono w kinach i nakręcono kontynuację... Inni znani to np. Mario van Peebles, Carl Weathers.

ocenił(a) film na 3
manuka

masz rację,włączyłem ,zawiało kupą ,wyłączyłem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones